Kariyer Yönlendirme Merkezi

“Sevdiğiniz bir işi seçerseniz ve hayatınız boyunca bir gün

bile çalışmanız gerekmez” 
Confucius
 
Son yıllarda küreselleşmeyle birlikte, teknoloji ve iletişimde gerçekleşen yenilikler, rekabet ortamının zorluklarıyla birleşerek bireyin iş dünyasında kariyer planlanmasının önemini artırmaktadır.  Tüm bu değişim ve rekabet ortamı, alternatif kariyer yollarını açmakla birlikte, sabit bir iş tanımı sunan, güvenli, sürekli ve bunlarla birlikte gelişim vaad eden bir kariyer yolu oluşturmayı giderek güçleştiriyor. Böyle bir iklimde var olmak ve fark yaratmak için gereken güç, esneklik ve hıza ancak iş dünyasının değişen dinamikleriyle kendimizi ve güçlü yönlerimizi gelişim alanlarımızda dayanak noktamız haline getirebilirsek ulaşabiliriz.
 
Kariyer Merkezi olarak hedefimiz; öğrencilerimizin ve mezunlarımızın kendilerini tanımalarına ve kariyer hedeflerini belirlemelerine yardımcı olmak; sektörler ve meslekleri yakından tanımaları konusunda destek vermektir. Bu amaçla danışmanlık projelerimiz, seminerlerimiz, kariyer günleri organizasyonlarımız ve daha birçok projemizle yanınızdayız.
 
Kariyer Merkezi, tüm öğrencilerimizin istedikleri zaman uğrayabilecekleri ve kariyerleri ile ilgili her türlü konuda danışabilecekleri bir merkez olarak hizmet vermektedir. Kariyer danışmanlığı ve mülakat provası gibi uzun çalışma gerektirecek konularda ise randevu alınması rica olunur.
 
Filiz Karakuş
Kariyer Merkezi Direktörü
Tel: 212 533 65 32  / 1143
 
filiz.karakus@khas.edu.tr